Co daje filtrowanie wody?

Butelka filtrująca Dafi – gdzie kupić
Grudzień 18, 2018
Pokaż wszystkie

Jak pewnie każdy z nas wie, woda z kranu jest zanieczyszczona przez drobnoustroje oraz może mieć nieprzyjemny zapach. Poprzez jej filtrowanie, zostaje ona oczyszczona i traci swój nieprzyjemny zapach. Pijąc wodę przefiltrowaną możemy być pewni, że jest ona czysta i bezpieczna.

Dzbanki filtrujące i butelki filtrujące

Cenisz sobie czystą i zdrową wodę w swoim domu? Dzbanek filtrujący wcale nie będzie dla Ciebie tylko zbędnym, kuchennym gadżetem. Jeśli więc masz problemem z twardą wodą czy też kamieniem, w swoim domu, który osadza się na dnie czajnika, warto rozpatrzyć zakup dzbanka filtrującego bądź butelki filtrującej. Przefiltrowana woda jest wręcz idealna do przegotowania, jak również do picia bezpośrednio po przefiltrowaniu. Dzbanek filtrujący jest nie tylko praktyczny, ale również świetnie zastępuje butelkowaną wodę mineralną. Występują różne rodzaje tych dzbanków, które są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych – dzięki temu idealnie można je dopasować do każdej kuchni. Dla osób, które uprawiają sport, idealna będzie butelka filtrująca DAFI.  Butelka ta, jest ciekawą alternatywa dla wody mineralnej. Butelka jest elegancka i posiada wygodny ergonomiczny kształt. Butelki te, są dostępne w różnych pojemnościach – dzięki czemu idealnie możemy je dopasować do swoich potrzeb. Należy również dodać, że są one wykonane z trwałego oraz bezpiecznego tworzywa, a jednocześnie są bardzo wygodne i trwałe. Decydując się na dzbanek lub butelkę filtrującą, dbamy nie tylko o swoje zdrowie, ale również o środowisko.

Jak działa filtr węglowy?

Filtr węglowy, który zawarty jest w wymiennych filtrach Dafi posiada wszechstronne działanie: usuwa z wody kranowej nieprzyjemny zapach chloru oraz poprawiają jej smak, nie usuwając z niej przy tym cennych minerałów i pierwiastków. Filtry Dafi chronią także nasze sprzęty AGD przed osadzaniem się kamienia zmiękczając wodę kranową. Taki filtr zazwyczaj wystarcza na jeden miesiąc przy codziennym użytkowaniu. Jest to doskonała alternatywa dla wody butelkowanej. Warto również dopowiedzieć, że pijąc filtrowaną wodę zamiast butelkowej oszczędzamy czas oraz pieniądze a jednocześnie dbamy o nasze środowisko.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok