Butelka filtrująca Dafi – gdzie kupić

Dzbanek Dafi – jak używać
Grudzień 14, 2018
Co daje filtrowanie wody?
Grudzień 22, 2018
Pokaż wszystkie

Butelki filtrujące, dzbanki oraz filtry firmy Dafi są jednymi z najpopularniejszych produktów jakie wybierają kupujący. Zapewniają one nam dostęp do czystej i przefiltrowanej wody w każdym momencie, zarówno w domu jak i po za domem. Bez konieczności kupowania wody butelkowanej.

Butelka filtrująca Dafi jest doskonała dla każdego kto ceni sobie ekologiczne i oszczędne rozwiązania. Dzięki niej nie musimy kupować wody butelkowanej by cieszyć się smaczną i zdrową wodą. Wystarczy wlewać do niej wodę kranową, a działający wewnątrz filtr oczyści ją i nada jej doskonały smak.

Butelka filtrująca od Dafi alternatywą dla wody butelkowanej.

Jeśli systematycznie kupujemy wodę butelkowaną, wypijając dziennie jedną taką butelkę, wydajemy około 2zł dziennie. Miesięcznie jest to dla Nas koszt około 60zł. Posiadając butelkę filtrującą od Dafi znacznie oszczędzasz. Kupno jej wiąże się z wydatkiem około 15-20zł, a zawarte wewnątrz jej filtry są wymienne. Więc nie ma konieczności kupowania nowej butelki co miesiąc. Butelka filtrująca to wygoda nie tylko dla naszego portfela, ale i dla nas samych. Sami możemy decydować o tym jaką wodę aktualnie pijemy wybierając każdorazowo odpowiedni wkład filtrujący. Marka Dafi posiada ich kilka rodzajów. Standardowe, mineralizujące i zmieniające jej Ph.

Gdzie kupić butelkę polskiego producenta Dafi?

Butelkę można nabyć w wielu popularnych supermarketach i sklepach stacjonarnych jak i w sprzedaży online. Jest ona już na tyle popularna, że z dostępnością jej nie ma większego problemu. Posiadają ją w większości wszystkie znane sieci supermarketów na działach kuchennych obok filtrów wymiennych, a także sklepy ze sprzętem AGD i RTV. Jeśli jesteś zwolennikiem zakupów online bez trudu znajdziesz ją w sprzedaży wśród wielu sklepów znalezionych w wyszukiwarkach internetowych jak i bezpośrednio u producenta na stronie www, pod adresem: https://sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. Ważnym jest zważanie na podróbki, których to producent doczekał się wielu. Tyle te butelki ze znakiem towarowym Dafi są oryginalne i charakteryzują się wysoką jakością wykonania i działania.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok